18.01.2018

Сонечко »

«  Січень 2018  »

Середня група №1 " Сонечко"

Щоб зустріти малят повсякчас.

Наша ласка, любов і турбота
З нетерпінням чекають на Вас.

Девіз нашої групи:

Сказав мудрець:

" Живи, добро звершай!

Та нагороди за це не вимагай.

Лише в добро і в вищу правду віра,

Людину відрізняє від мавпи і від звіра.

Хай оживає істина стара –

Людина починається з ДОБРА ".

Вихователь : Романенко Ліля Миколаївна
               Закінчила в 2011році
Харківський національний  педагогічний університет імені Г.С.Сковороди і отримала повну вищу освіту за спеціальністю"Дошкільне виховання " та здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки та психології,вихователя дітей дошкільного віку,організатора -  методиста з дошкільного виховання, логопеда.

Помічник вихователя:Польцер Людмила Сергіївна

Вихователь : Крамська Ольга Вікторівна
       Закiнчила у 2009 роцi                Полтавський педагогiчний унiверситет iменi В.Г. Короленка i отримала повну вищу освiту за спецiальнiстю "Дошкiльне виховання" та здобула квалiфiкацiю вихователя дiтей дошкiльного вiку з правом викладання занять англiйською мовою.

Наша група

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

О.Уальд