П`ятниця

Правила прийому »

«  Червень 2018  »

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ДИТСАДКА

Якщо ви вибрали наш дитячий садочок

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник КЗПДНЗ протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками.За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Для зарахування дитини до Комунального закладу « Полтавський дошкільний начальний заклад(ясла-садок) №5"Ягідка" необхідні наступні документи :

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу.

2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в КЗ ПДНЗ)

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63).

4. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.

5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують

6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

7. Папку для зберігання документів ("Дело")

Пам’ятка для батьків

• Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 7:30 до 18:00. Прийом дітей з 7:30 до 9:00. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
  • Про неможливість приходу дитини в дитячий сад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в КЗПДНЗ.
  • В разі захворювання дитини та звернення до лікаря прийом дитини проводиться з довідкою.
  • Платня за харчування дитини здійснюється до 20 числа поточного місяця.
  • Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала КЗПДНЗ, здійснюється в наступному місяці. Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.

Для створення комфортних умов перебування дитини в КЗПДНЗ необхідно:
- не менше трьох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики, колготки; дівчаткам - колготки, трусики, в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи);
- піжама для сну;

- два пакети для зберігання чистої і використаної білизни;
- промаркувати білизну, одяг та інші речі.

-чешки для зарядки , музичних та спортивних занять( хлопчикам чорного кольору, дівчаткам білого кольору)

- спортивна форма: біла футболка, білі носки та чорні шорти(все в окремому мішечку та підписане).

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей

• Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини. Повинна бути чиста нижня білизна.
  • Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.
  • Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися, з зафіксованою п’ятою.
  • Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
  • Лице повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.
  • Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки, мобільні телефони), а також їжу та напої.

,