27.02.2021

Квіточка »

«  Лютий 2021  »

Група раннього віку "Квіточка"

Група "Квіточка" в садочку

Найгарніша у віночку,

Мов ромашка усім люба

Це тому,що наша група

У негоду найсвітліша,

А узимку - найтепліша,

І ростуть в ній діточки,

Наче справжні квіточки!

Усі ми добре знаємо, як важко розлучатися з найдорожчим скарбом в світі - з власними малюками. І як би не відкладалася розлука, все одно час настає відпустити дитину в світ, де будуть зустрічатися різні дива. Багато відкриттів ще попреду і нехай тільки любов і позитивні емоції супроводжують їх у житті.
     Ми, педагоги, раді зустрічати малят у нашому садочку, а особливо огортаємо любов'ю наших найменших "маленьких курчаток", які ніби ще недавно з'явилися на світ, а вже прагнуть відрити все прекрасне, захопливе навколо себе. Щорічно наш колектив чекає до себе в групу раннього віку ваших діток і , в свою чергу, будемо докладати максимум любові та турботи для виховання малюків.

Cтародавня народна мудрість говорить:

"Якщо твої плани розраховані на десятиріччя — посади дерево,

якщо твої плани розраховані на віки — виховуй дітей".

Ми навчаємо і виховуємо дітей, тому наші плани розраховані на віки,

і це покладає на нас особливу відповідальність.

Навчають і виховують:

Вихователь: Педоряка Олена Вікторівна
Закінчила у 2009 році
 Полтавський державний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Початкове навчання. Дошкільне виховання " та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, вихователя дітей дошкільного віку.

Вихователь: Бабенко Аліна Юріївна
099-941-26-95

Закінчила у 2019 році ПНПУ імені В. Г. Короленка та здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр, спеціальність "Дошкільна освіта" професійна кваліфікація "Бакалавр із дошкільної освіти. Вихователь дітей раннього і дошкільного віку". У 2019 році вступила до ПНПУ імені В. Г. Короленка для здобуття освітнього рівня магістр дошкільної освіти, професійна кваліфікація вихователь дітей дошкільного віку + сімейне виховання.

Помічник вихователя: Сиволап Юлія Олександрівна
096-60504-12
Закінчила у 2015 році професійно-технічне училище №31 м. Полтава і здобула професію кравця.

Наша група

Наші дітки