Понеділок

Ми краплинки веселики
З кольорової хмаринки
Ми розумні та кмітливі,
Дружні, вправні та сміливі!
Ви нашу групу не минайте,
До нас у гості завітайте.

Головна мета діяльності вихователя дошкільного закладу – виховати дитину здорову; виховати дитину щасливу; виховати дитину розумну.
Основні завдання :
 Розвинути : · базові якості (самостійність, працелюбність, лю­дяність, самолюбність, спостережливість, відповідальність, розсудливість, справедливість, самовладання, креативність);
· різні форми активності (фізичну, емоційно-цінніс­ну, соціально-моральну, пізнавальну, мовленнєву, художню, креативну);
 · оптимальні для віку моделі основних видів діяльності (сюжетно-рольової гри, предметно-прак­тичної діяльності, спілкування, навчальної діяльності).
Отже, створюючи необхідні умови для розвитку пізнавальної діяльності та творчих здібностей дітей, маємо надію, що наші вихованці виростуть всебічно розвиненими особистостями та принесуть користь суспільству.

Вихователь:Мелешко Ольга Вікторівна
             Закінчила у 2000 році
Полтавський державний педагогічний університет В. Г. Короленка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю " Дошкільне виховання,іноземна мова та література" та здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки і психології вихователя дітей дошкільного віку з правом проведення занять англійською мовою

Вихователь: Борисенко Тетяна Олександрівна